Objednávání stravy na internetu

Naši strávníci mohou objednávat stravu i prostřednictvím internetu. Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů: Registrace služby

 1. Navštivte kancelář vedoucí jídelny, kde provedeme registraci.
  Následující údaje Vám budou sloužit k přístupu do systému:
  Číslo zařízení: 3182
  Uživatel: příjmení a jméno psané dohromady bez diakritiky /Krátký Jiří = kratkyjiri/
  Heslo: při registraci je použito identifikační číslo strávníka. Uživatel si ho může sám změnit.

  Práce se systémem na internetu
 2. Od následujícího dne po registraci se můžete přihlásit na internetové adrese: www.strava.cz.
 3. Zde vyberte sekci Přihlášení uživatele, vyplňte položky dle registrace (viz bod 1) a uložte potvrzením políčka Odeslat. Po přihlášeni do systému můžete objednávat stravu, měnit nastavení uživatele a sledovat záznamy o výdeji stravy a platbách.
 4. Změnu hesla dle vlastního výběru, zapsání e-mailu a požadavky na zasílání zpráv provedete v sekci Nastavení uživatele. Změny nezapomeňte uložit potvrzením políčka Odeslat.
 5. Pro objednávání zvolte sekci Objednávání stravy. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením políčka Odeslat.
 6. Ze systému se odhlaste potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Nezletilý uživatel bude zaregistrován pouze se souhlasem zákonné zástupce. Formulář, pro nezletilého uživatele získáte ZDE.

Omezení objednávek

 1. Výběr ze dvou obědů
  Všem strávníkům je při nákupu přihlašován oběd „1“ a mohou si ho změnit dle vlastního výběru na oběd „2“. Výběr není umožněn pouze žákům prvních a druhých tříd. Měnit výběr lze 7 kalendářních dnů dopředu do 14 hodin. Například v pondělí ve 14 hodin končí možnost objednat oběd „2“ na příští pondělí. Bude-li na oběd „2“ přihlášeno méně než 50 strávníků, nebude se vařit. Vedoucí jídelny zruší takový oběd na jídelníčku a všem zájemcům o oběd „2“ změní výběr na oběd „1“. Nebude-li mít strávník o oběd „1“ zájem, může si ho sám odhlásit. Strávníci hradící stravné bezhotovostní formou si mohou od 22. dne v měsíci vybírat na měsíc následující.
 2. Přihlašování obědů do výše finančního zůstatku strávníka Má-li strávník na kontě peníze, může si za ně přihlásit další obědy. Přihlásit oběd „1“ lze nejpozději do 12 hodin na následující pracovní den. Přihlásit oběd „2“ lze pouze 7 kalendářních dnů dopředu do 14 hodin.
 3. Odhlašování obědů
  Strávník si může sám odhlásit obědy na již přihlášené dny. Odhlásit obědy lze nejpozději do 12 hodin na následující pracovní den.

  Odhlásit nebo přihlásit oběd na pondělí je možné do 12 hodin v pátek, ne až v sobotu nebo neděli.
Print Friendly, PDF & Email