Kategorie 8. – 9. dívky

1. místo – Radka Prokopová 130 cm
  2. místo – Tereza Šotolová 130 cm
  3. místo – Michaela Drtilová 120 cm

Vyhodnocení školního kola matematické olympiády kategorie Z5 (5. ročník) a Z9 (9. ročník)

Hledá se nejlepší mladý chemik ČR

V letošním roce jsme se opět zúčastnili soutěže Hledá se nejlepší mladýchemik ČR. Naši školu reprezentovaly Anna Hrachová 9. C, Anita Hulínová 9. C a Tereza Osinová 9. B. Všechny tři postoupily do druhé, praktické, části krajského kola v Olomouci. Anička získala 11. místo, Terka 13. a Anit 15. místo z 63 soutěžících.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy

Info od 19.2.2022

Soubor ke stažení s funkčními odkazy na jednotlivá opatření ZDE.

Dějepisná olympiáda

V lednu na naší škole proběhlo školní kolo dějepisné olympiády. V soutěži zvítězil Marek Sedláček, na 2. místě se umístil Jan Pobucký a 3. místo obsadil Adam Wagner. Všichni jmenovaní postoupili do okresního kola.

MANDALY

Žáci 6. ročníků v rámci výuky o starověké Indii malovali mandaly, které se jim velice povedly.

Včera proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 2. stupně. V kategorii 6. a 7. tříd se na prvním místě umístila Adéla Trávníčková 6.B, na druhém postupovém místě Martina Bačová 6.D a na třetím místě Mirek Brablec 6.B

V kategorii 8. a 9. tříd zvítězila Alice Lümellová 8.C, na druhém místě se umístila Saša Ivanovičová 8.D a třetí místo obsadil Matouš Bílý 8.D

Olympiáda v českém jazyce. První místo Dorota Füllová 9.B. Další dvě umístěné chybí. 🙁