ŠKOLNÍ PSYCHOLOG – REZERVAČNÍ SYSTÉM

Dobrý den,

rezervační systém je určen pro všechny žáky, rodiče a zaměstnace dané školy. V kalendáři si můžete vybrat den, pod kalendářem se zobrazí volné termíny pro daný den. Kliknutím na termín se otevře rezervační formulář.

Žáci se mohou objednat sami vyplněním povinných polí. Zadají též třídu, do které chodí. Do poznámek, prosím, ve zkratce shrňte pár slovy hlavní problém, který byste rádi probrali. Pokud se žák (žákyně) objednává sám, je nutné sám sebe předem omluvit u dotyčného vyučujícího, v jehož hodině budete chybět – výjimku tvoří pouze krizové situace, kdy budete z hodiny omluveni zpětně.

Pokud konzultaci pro žáka objednává rodič (či pedagogický pracovník), tak do povinných polí vyplňte, prosím, své vlastní iniciály a kontakt na sebe, jméno žáka a třídu a do poznámek uveďte problém. Žáka (žákyni), prosím, předem omluvte u dotyčného vyučujícího, v jehož hodině bude chybět – výjimku tvoří pouze krizové situace, kdy bude žák z hodiny omluven zpětně.

Rodiče či zaměstnanci školy se mohou objednat na konzultace též.

S přáním pěkného dne

Zdeněk Březa

REZERVAČNÍ SYSTÉM (klikněte na nápis)

PROVOZ ŠD – PODZIMNÍ PRÁZDNINY

V době podzimních prázdnin (čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2023) bude školní družina v případě zájmu v provozu na hlavní budově školy od 7:00 – 15:00 hodin. Zájemci se mohou hlásit u své paní vychovatelky nebo u vedoucí vychovatelky P. Hrdinové nejpozději do 24. října 2023. Obědy nejsou zajištěny. Za plnou cenu lze obědy přihlásit v kanceláři školní jídelny.

Vážení přátelé

Protože se množí dotazy ohledně zahraničního projektu do Řecka, rozhodli jsme se, že jej uskutečníme i letos. Dalším důvodem proč Řecko je skutečnost, že se nám ozval ředitel místní školy, se kterou jsme loni navázali spolupráci, zda je v červnu opět navštívíme. Vracíme se proto do Řecka, do hotelu Orea Eleni. Kromě pobytu u moře čekají účastníky výlety (Meteory, Soluň, Olymp, lodní výlet s koupáním na otevřeném moři…).

 

POJEĎTE S NÁMI!!!

Vzhledem ke stoupajícím cenám na trhu cestovního ruchu (pohonné hmoty, ubytování, pobytové taxy…), není jednoduché vyjednat pro vaše děti dobrou cenu. Snažíme se vám vyjednat co nejlepší cenu, ale jednání zatím pokračují, Byl by to opět hotel, opět kvalitní jídlo a úžasné městečko s plážemi. Proto zatím neuvádíme ani termín, vše je v jednání.

Pokud se rozhodnete, že své dítě s námi pošlete, vyplňte, prosím přihlášku (vyzvednout lze u paní učitelky Renaty Hrdinové nebo Ladislavy Bazalové). Po vyjednání ceny a termínu vás budeme neprodleně informovat.

Místo: OLYMPSKÁ RIVIÉRA – PARALIA KATARINI

Ubytování: HOTEL OREA ELENI

Termín: červen 2024

Cena: ( loňská cena na 13 dnů – 12 190,-)

 

Předběžné přihlášky odevzdejte nejpozději do 15. 10. 2023. Domluvenou částku pak budeme vybírat zálohově (rozpisy záloh vám hned po vyjednání ceny sdělíme), Částku lze samozřejmě zaplatit i najednou. Lze se dohodnout i na individuálním splátkovém kalendáři.

4.B - podzim

4.B - Leštinské tůně