Základní škola Zábřeh
          Školská 406/11, okres Šumperk



Harmonogram akcí červen 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.6.
(Pá)
 

 

Praxe Danai Kalliotzi

 

 

 

Jelínková, Wolflová, praxe
Gembalová

 

 

 

Školní výlety

 

 

 

OVOV

 

Sol

 

Plavání 3.B,C
Pospíšilová (Žandová), Doubravová 9:35-11:55

 

 

 

Školní výlet 8. B
Brno

8.B

Kle (8.B), KoR

 

Školní výlet 2.C

 

Hrp, Něm

 

výlet
Hoštejn-Drozdovská Pila - Zábřeh

9.B

JeM, Tiá

 
4.6.
(Po)
 

13:30-15:00

Den dětí
Pro žáky z prvního stupně pořádají žáci druhého stupně. Pomocníci a paní Marcinková a Tichá budou připravovat akci od 12:35 hod.

 

Mar, Sed, Tiá

 

Sokolová, Hrubá, praxe
Benešová

 

 

 
5.6.
(Út)
 

15:30-16:30

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
aula

 

 

 

Sokolová, Hrubá, praxe
Benešová

 

 

 
6.6.
(St)
 

 

Praha exkurze Mumie světa
9. třídy

 

LaM

 

Technická soutěž

 

KoR

 

Sokolová, Hrubá, praxe
Benešová

 

 

 
7.6.
(Čt)
 

 

Atletika 1,2
Solník,Schwarzová

 

 

 

Fotografování žáků, 2. stupeň
cena třídní foto 25,- skupinky 3x25,-

 

 

 

Sokolová, Hrubá, praxe
Benešová

 

 

 

Vernisáž Tunklův dvorec
17:00

 

 

 
8.6.
(Pá)
 

 

Fotografování žáků, 1. stupeň
cena třídní foto 25,- skupinky 3x25,-

 

 

 

Sokolová, Hrubá, praxe
Benešová

 

 

 

Plavání 3.B,C
Pospíšilová (Žandová), Doubravová 9:35-11:55

 

 

 

Minikopaná

 

Sob

 
12.6.
(Út)
 

13:00-15:00

Nové příběhy včelky Máji
Všechna oddělení ŠD. Filmová pohádka - kino Retro Zábřeh

 

 

 

Fotografování nejlepších žáků
8:00

 

 

 

Dopravní hřiště
Dopravní výchova

4.B

Čul (4.B)

 

Třídní schůzky
15:00-17:00

 

 

 
13.6.
(St)
 

8:45

ekostezka 2.A

 

HrV

 

Ekostezka
2.-5. hodina

3.A

Mal

 

Minikopaná, okresní kolo

 

Sob

 

Ekostezka
1.-2. hodina

2.A, 3.A, 5.B

HaP

 
14.6.
(Čt)
 

18:30-23:45

spaní ve škole - Projekt Zábřeh

4.C, 5.A

VíJ, Res

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 

Nejlepší žáci - ocenění u starosty
Knižátková

 

 

 
15.6.
(Pá)
 

0:00-12:30

spaní ve škole - Projekt Zábřeh

4.C, 5.A

VíJ, Res

 

Plavání 3.B,C
Pospíšilová (Žandová), Doubravová 9:35-11:55

 

 

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 
16.6.
(So)
 

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 
17.6.
(Ne)
 

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 
18.6.
(Po)
 

 

Škola v přírodě
Škola v přírodě Kunčice, chata Profesor

4.B

Čul, Mar

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 

akce
projekt Škola v přírodě Heroltice

2.C, 3.A

KuM, Mal, Něm

 
19.6.
(Út)
 

 

Rodilý mluvčí
1. hodina 5.A 2. hodina 4.C 3. hodina 3.B 4. hodina 5.B 5. hodina 2. třídy

 

 

 

Škola v přírodě
Škola v přírodě Kunčice, chata Profesor

4.B

Čul, Mar

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 

akce
projekt Škola v přírodě Heroltice

2.C, 3.A

KuM, Mal, Něm

 
20.6.
(St)
 

13:30-14:30

Táborák k ukončení školního roku
III. - V. oddělení ŠD

 

 

 

Škola v přírodě
Škola v přírodě Kunčice, chata Profesor

4.B

Čul, Mar

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 

akce
projekt Škola v přírodě Heroltice

2.C, 3.A

KuM, Mal, Něm

 
21.6.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
Škola v přírodě Kunčice, chata Profesor

4.B

Čul, Mar

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 

akce
projekt Škola v přírodě Heroltice

2.C, 3.A

KuM, Mal, Něm

 
22.6.
(Pá)
 

9:00

Muzeum

2.A

HrV

 

Plavání 3.B,C
Pospíšilová (Žandová), Doubravová 9:35-11:55

 

 

 

Výkazy
do 12:00, Knižátková

 

 

 

akce
projekt Škola v přírodě Heroltice

2.C, 3.A

KuM, Mal, Něm

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 

Škola v přírodě
Škola v přírodě Kunčice, chata Profesor

4.B

Čul, Mar

 
23.6.
(So)
 

 

Poznáváme země EU
Hrdinová R., Benešová, Gembalová, Lachnit

 

 

 
25.6.
(Po)
 

 

Zkrácené vyučování
1. st. 4 hodiny 2. st. 5 hodin

 

 

 

Seminář Olomouc
Kozák

 

 

 

Ukončení vol. a nep. předmětů od 22.6.2018

 

 

 

Oběd 11:20-13:00

 

 

 

Sportovní den 1. stupeň

 

 

 

Odevzdávání učebnic 2. stupeň

 

 

 

Pedagogická rada
13:30

 

 

 
26.6.
(Út)
 

 

Zkrácené vyučování
1. st. 4 hodiny 2. st. 5 hodin

 

 

 

Integrovaný záchranný systém
žáci 1. stupně, 9:00-12:00

 

 

 

Sportovní den 2. stupeň

 

 

 

Odevzdávání učebnic 1. stupeň

 

 

 

Odevzdávání kontrolních a laboratorních prací

 

 

 

Oběd 11:20-13:00

 

 

 
27.6.
(St)
 

13:30-14:30

Táborák k ukončení školního roku
I. a II. oddělení ŠD

 

 

 

Oběd 11:20-13:00

 

 

 

Rozloučení 9. tříd
15:00, aula

 

 

 

Zkrácené vyučování
1. st. 4 hodiny 2. st. 5 hodin

 

 

 

Branné cvičení
9. tříd - nacvičují závěrečné vystoupení

 

 

 
28.6.
(Čt)
 

 

Den třídního učitele

 

 

 

Zkrácené vyučování
1. st. 4 hodiny 2. st. 5 hodin

 

 

 

Odevzdávání osobních materiálů 5.,9. tříd

 

 

 

Oběd 11:20-13:00

 

 

 
29.6.
(Pá)
 

 

Předávání vysvědčení, ukončení školního roku.
1. vyučovací hodina

 

 

 

Závěrečná pedagogická rada
9:30

 

 

 

Oběd 10:30-12:30

 

 

 

Odevzdávání klíčů od šaten

 

 

30.5.2018 (7:28)

Zpracováno v systému Bakaláři